سنگبری مرجان

سنگبری مرجان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر در 50 کیلومتری غرب اصفهان ، به تولید و توزیع انواع سنگ‌های ساختمانی از جمله تراورتن سفید بی موج ، سفید موجدار ، کرم روشن و همچنین سنگ‌های با کیفیت عالی جهت استفاده در نمای داخلی و بیرونی ساختمان می‌پردازد. این مجموعه  با سابقه کار بیش از 20 سال آماده همکاری با معماران و مهندسان ساختمان ساز کشور می‌باشد.
(برای مشاهده کامل نمونه محصولات این سنگبری به بخش محصولات بروید)

تیم ما

جهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید

کارخانه سنگبری در اصفهان

سنگ های ساختمانی در این سال ها از جایگاه خوبی در صنعت ساخت و ساز ایران قرار گرفته اند و با توجه به این که استان اصفهان در مرکز ایران قرار گرفته و با توجه به نزدیکی آن به تمامی معادن ایران، موجب شده تا از بالاترین تنوع سنگ های ساختمانی مورد فرآوری شده برخوردار باشد و همین مورد خود عاملی است بر این که کارخانه سنگبری در اصفهان از جستجو به نسبت بالاتری برخوردار باشد .

کارخانه سنگ تراورتن در اصفهان

سنگ تراورتن با توجه به خصوصیات ذاتی که با خود به همراه دارد به صورت عمده در نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه سنگ تراورتن در اصفهان از تنوع بالایی برخوردار است و به نسبت تنوع سنگ های تراورتن ، هر کارخانه به تولید یک یا دو نمونه از سنگ های تراورتن به صورت تخصصی می پردازد که در این بین می توان به کارخانه تولید سنگ تراورتن عباس آباد اشاره کرد که در این تولیدی به صورت تخصصی به تولید تراورتن عباس آبادپرداخته شده و با توجه به ترکیبی کار شدن آن با سایر سنگ های تراورتن چون سیلور و شکلاتی ، این دو نو تراورتن نیز مورد فروری قرار می گیرد.

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات ایمیل خود را درج کنید.