سنگ تراورتن

سنگ تراورتن

سنگ تراورتن از دسته سنگ های آهکی به شمار می آید و به عنوان یکی از پرکاربردترین سنگ های ساختمانی در صنعت ساخت وساز در ایران به شمار می آید . خصوصیات ذاتی آن از جمله مقاومت بالا ، صیقل پذیری و زیبایی آن موجب شده تا سنگ تراورتن در نمای بیرون ساختمان به صورت انبوه مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر مزایای آن می توان به عایق بودن و همچنین وجود حفره های سطح آن اشاره کرد که موجب جذب ملات خواهد شد و این مورد علتی است بر چسبندگی بالای آن و همین موجب خواهد شد تا در ارتفاع بالا از این سنگ مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت سنگ تراورتن

سنگ های ساختمانی به پارامترهای متعددی برای قیمت گذاری وابسته می باشند که در این بین می توان قیمت سنگ تراورتن را به پارامترهایی چون ابعاد ، ضخامت ، کیفیت فرآوری و سورت بندی آن نیز اشاره کرد. یکی از پارامترهای تاثیر گذار می توان به بازه رنگ آن اشاره داشت که هر چه زمینه رنگ به سمت روشنی و سفیدی رود به همان نسبت قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.یکی از نمونه سنگ هایی که در این گروه تولید می شود می توان به تراورتن سفید و همچنین تراورتن عباس آباد سفید  اشاره کرد.

خرید وفروش سنگ تراورتن

شما به عنوان یک فعال در صنعت ساختمان ، خرید سنگ ساختمانی مورد نظر همواره به عنوان یک چالش پیش روی شما می باشد .خرید و فروش سنگ تراورتن به صورت گسترده در مراکز خرید و فروش از جمله بازارهای سنگ ساختمانی و همچنین سنگبری صورت می گیرد.


جهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید