سنگ تراورتن کرم

سنگ تراورتن کرم

سنگ های تراورتن باتوجه به داشتن حفره در سطح خود ، موجب شده تا ملات را به خوبی جذب و از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار باشند که این مورد حتی موجب شده تا از این سنگ به عنوان عایق حرارتی و صوتی نام برده شود و از مقاومت بالایی نیز در برابر شرایط آب و هوایی برخوردار است که همه تمامی این صفات موجب شده تا از سنگ تراورتن به صورت عمده در نمای ساختمان استفاده گردد . یکی از ویژگی های آن داشتن تنوع رنگ بالا بوده که می توان به رنگ های کرم ، سفید ، سیلور و ...  اشاره کرد و در بین آن سنگ تراورتن کرم از تقاضای بالایی در بین طراحان ، معماران و پیمانکاران برخوردار می باشد . تراورتن کرم به صورت موج دار و بی موج مورد فرآوری قرار می گیرد .

تراورتن کرم بی موج

از سنگ تراورتن کرم بی موج باتوجه به بازه رنگ کرم ، کرم روشن و کرم بژ در کاربری های متنوعی استفاده می شود که کرم و کرم روشن آن بیشتر در نماهای رومی مورد استفاده قرار گرفته و حتی از این سورت ها به همراه کرم بژ به صورت یکدست در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند .

تراورتن کرم موج دار

سورت دیگر تراورتن کرم می توان به تراورتن کرم موج دار اشاره کرد که موج های آن به صورت پیوسته ، موجب شده تا زیبایی خاصی را باخود به همراه داشته باشد . از سورت موج دار بیشتر در نمای بیرون ساختمان و به صورت ترکیبی با سایر سنگ های تراورتن چون سفید و شکلاتی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت تراورتن کرم

قیمت گذاری سنگ های تراورتن به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که اصلی ترین آن نیز رنگ می باشد ، حال قبمت تراورتن کرم به پارامترهای دیگری چون موج دار و بی موج بودن ، ابعادی چون پلاک ، تایل و همچنین ضخامت و سورت بندی سنگ و از همه مهم تر نوع معادن بستگی دارد . جهت دریافت لیست قیمت انواع سنگ تراورتن کرم در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان و تهران باما در تماس باشید .

جهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید