سنگ نمای رومی

سنگ نمای رومی

 

امروزه طراحی نمای بیرون ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار گردیده و به طراحی و معماری آن بیشتر اهمیت می دهند . از دلایلی که موجب این امر شده می توان به این نکته اشاره کرد که نمای بیرون ساختمان قابل مشاهده بوده و بر زیبایی و ارزش ساختمان تا حد زیادی تاثیر گذار می باشد . یکی از نماهایی که در این سال ها از تقاضای بالایی برخوردار گردیده می توان به نمای رومی اشاره کرد و سنگ ساختمانی به عنوان متریال اصلی جهت کاربرد در این قبیل از نماها به شمار می آید که در این بین با عنوان سنگ نمای رومی نیز معرفی می گردد . 
سنگ نمای از انواع متنوعی از نظر معادن موجود می باشد که در این بین می توان به انواع سنگ تراورتن کرم و سفید اشاره کرد . اصولا از سنگ تراورتن به صورت بی موج برای استفاده به عنوان سنگ نمای رومی مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به معرفی انواع آن ها خواهیم پرداخت . 


قیمت سنگ نمای رومی


پارامترهای متفاوتی بر روی قیمت سنگ نمای رومی تاثیرگذار می باشند که در این بین می توان نوع سنگ ، رنگ ، ضخامت ، ابعاد ، سورت بندی و همچنین معادن آن را تاثیرگذار دانست . سنگبری مرجان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید تخصصی سنگ تراورتن عباس آباد می پردازد که از سورت های عباس آباد بی موج کرم و سفید آن به عنوان سنگ نمای رومی مورد استفاده قرار می گیرد . این واحد تولیدی آمادگی ارائه خدمات در زمینه خرید و فروش انواع سنگ نمای رومی در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد . 


سنگ تراورتن نمای رومی


اصطلاح سنگ تراورتن نمای رومی به این دلیل با این عنوان مطرح است که تراورتن به عنوان گزینه اصلی جهت انتخاب برای نمای رومی است و همانطور که در بخش های قبلی مطرح شد از تراورتن های با بازه رنگ کرم و سفید جهت طراحی نمای رومی مورد استفاده قرار می گیرد . قیمت تراورتن نمای رومی به 2 پارامتر اصلی رنگ و نوع معدن آن بستگی دارد . 
 

جهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید