• یکی از نمای خانه‌ها از سنگ سفید تراورتن عباس آباد

  • یکی از نمای خانه‌ها از سنگ سفید تراورتن عباس آباد

  • سنگ تراورتن سفید عباس آباد

    سنگ سفید تراورتن عباس آباد یکی از قشنگ‌ترین سنگ هاست

  • یکی دیگر از نمای خانه‌ها

  • سنگبری مرجان

  • صنایع سنگ مرجان

سنگ تراورتن سفید

سنگبری مرجان تولید کننده انواع سنگ تراورتن عباس آباد

سنگبری مرجان

سنگبری مرجان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر در 50 کیلومتری غرب اصفهان ، به تولید و توزیع انواع سنگ‌های ساختمانی از جمله تراورتن سفید بی موج ، سفید موجدار ، کرم روشن و همچنین سنگ‌های با کیفیت عالی جهت استفاده در نمای داخلی و بیرونی ساختمان می‌پردازد. این مجموعه  با سابقه کار بیش از 20 سال آماده همکاری با معماران و مهندسان ساختمان ساز کشور می‌باشد. (برای مشاهده کامل نمونه محصولات این سنگبری به بخش محصولات بروید) ...

جزئیات بیشتر
آخرین محصولات
سنگ تراورتن عباس آباد سفید

سنگ تراورتن عباس آباد سفید

جزئیات بیشتر
سنگ تراورتن سفید عباس آباد

سنگ تراورتن سفید عباس آباد

جزئیات بیشتر
سنگ شکلاتی

سنگ شکلاتی

جزئیات بیشتر
نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید
نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید

در این بخش سعی می کنیم تا به معرفی نمونه های ساختمان با سنگ تراورتن سفید بپردازیم تا شما بتوانید با ...

جزئیات بیشتر
مزایا و معایب سنگ تراورتن سفید
مزایا و معایب سنگ تراورتن سفید

سنگ تراورتن سفید یکی از انواع سنگ های تراورتن می باشد که از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران س ...

جزئیات بیشتر
کاربرد سنگ تراورتن سفید
کاربرد سنگ تراورتن سفید

سنگ های تراورتن به دلیل داشتن خصوصیات ذاتی از جمله مقاومت ، استحکام ، تنوع ، رنگ ، ساب پذیری بالا و ...

جزئیات بیشتر
سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ های تراورتن دارای رنگ های متنوعی می باشند که یکی از پر طرفدارترین آن ها می توان به تراورتن سفید اشاره کرد که بیشتر در نمای بیرون ساختمان و همچنین در نمای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع سنگ در ایران در ابعاد پلاک با عرض 40 سانتی متر مورد فرآوری قرار می گیرد و برای دریافت سایر ابعاد با ما در تماس باشید.

خرید و فروش تراورتن سفید مانند سایر سنگ های ساختمانی در مراکز خرید و فروش و همچنین واحدها و سنگبری های تولید سنگ صورت می گیرد . این نوع سنگ به صورت متر مربع به فروش می رسد و عمده تولید آن نیز در استان های تهران ، اصفهان و محلات صورت می گیرد و بیشتر نیز خرید و فروش آن نیز در این استان ها می باشد.

قیمت گذاری سنگ های ساختمانی به پارامترهای متعددی از قبیل ابعاد ، ضخامت ، رنگ بندی و سورت آن بستگی دارد و قیمت تراورتن سفید نیز به این پارامترها وابسته بوده و در بین سایر رنگ ها تراورتن سفید از بالاترین قیمت برخوردار می باشد.

سنگ های تراورتن از معادن متنوعی در ایران مورد استخراج قرار می گیرند و تراورتن سفید نیز معادن آن با توجه به برندهای مختلف به صورت انبوه در استان اصفهان تولید و فرآوری می شود و موجب شده تا فعالان صنعت ساختمان به دنبال تراورتن سفید در اصفهان باشند.

سنگ های تراورتن به صورت موجدار و بی موج مورد فرآوری و تولید قرار می گیرند که در این بین نیز تراورتن سفید به این دو صورت فرآوری می شود. تراورتن سفید موجدار بیشتر به صورت ترکیبی و یکدست مورد استفاده قرار گرفته و از تراورتن سفید بی موج نیز به صورت گسترده در نماهای کلاسیک و نمای رومی مورد استفاده قرار می گیرد.

بسیاری از طراحان و معماران ساختمان همواره با یک چالش روبه رو بوده و آن نیز دریافت تکسچر تراورتن سفید با کیفیت است و در این بین آن ها به دنبال نمای تراورتن سفید نیز می باشند . شما می توانید جهت دریافت تصاویر با کیفیت با ما در تماس باشید.

جهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار و مقالات ایمیل خود را درج کنید.