نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید

نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید

نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید

در این بخش سعی می کنیم تا به معرفی نمونه های ساختمان با سنگ تراورتن سفید بپردازیم تا شما بتوانید با نحوه کاربرد این نوع سنگ در نمای ساختمان خود بیشتر آشنا گردید . نماهای ساختمان انواع مختلفی برخوردار می باشد که در این بین می توان به نماهای یک طبقه ، دوطبقه ، چندطبقه ، برج ، ویلایی و همچنین طرح های رومی اشاره کرد . در این نماهای اشاره شده از انواع سنگ تراورتن مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از سنگ های تراورتن پر کاربرد می توان به سنگ تراورتن سفید اشاره کرد که محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران ساختمان برخوردار می باشد . 

نمای ساختمان همواره به عنوان تاثیرگذارترین عامل در جلوه بخشیدن به ظاهر شهر و محله شما به شمار می آید و همواره در انتخاب طرح نما و همچنین سنگ مورد نظر باید کاملا دقت داشته باشید . نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید در اصفهان به عنوان یکی از پرطرفدارترین نماها به شمار می آید . 

نمای سنگی ساختمان و به خصوص نمای سنگ تراورتن از انواع نماهای بیرونی ساختمان در ایران به شمار می آید و اصولا در کلیه نماهای ساختمان از سنگ ساختمانی می توان استفاده کرد . سنگ تراورتن به دلیل جذب ملات به خود موجب شده تا به عنوان گزینه اصلی جهت نصب در نمای ساختمان بر ارتفاع های بالا به شمار آید . 

فرم ارسال نظرجهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید