قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن سفید

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن سفید

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن سفید

سنگ های تراورتن سفید یکی از لوکس ترین و پرکاربردترین سنگ های تراورتن در بین متریال های به کارگرفته شده در بین مصالح ساختمانی به شمار می آید . بیشتر از آن جهت پوشش نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . باتوجه به سلیقه طراحان و معماران ایرانی استقبال از این سورت از رشد بالایی برخوردار گردیده است .

قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن سفید به عامل های متعددی بستگی دارد که در این بین می توان به سورت بندی ، ضخامت ، ابعاد و همچنین نام معدن آن اشاره کرد . از جمله معادن فعال در زمینه استخراج سنگ های تراورتن با زمینه روشن و سفید می توان به عباس آباد ، آتشکوه و دره بخاری اشاره کرد . البته در این بین بعضی از سورت های سنگ هایی چون حاجی آباد و طرق نیز وجود دارد که دارای زمینه سفید می باشند ، حال در بین تمامی آن ها می توان عباس آباد را به عنوان سفید ترین سنگ نام برد .

سنگبری مرجان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید تخصصی سنگ تراورتن عباس آباد می پردازد . سنگ های تراورتن سفید این مجموعه بیشتر در ابعاد پلاک مورد فرآوری قرار گرفته و به صورت موج دار و بی موج مورد تولید قرار می گیرد . در مورد سورت های بی موج و موج دار در مقالات دیگر مختصر شرح داده شده که نحوه فرآوری ها به چه صورت است . قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن سفید در بازار قیمت تعریف شده ثابتی ندارد و باتوجه به پارامترهای تاثیرگذاری که در ابتدا اشاره کردیم ، شما می توانید جهت دریافت قیمت باما در تماس باشید .

یکی از چالش های پیش روی فعالان صنعت ساختمان در شهرهایی چون اصفهان ، تهران ، شیراز و ... این سئوال است که قیمت هر متر مربع سنگ تراورتن سفید در این شهرها چه مقدار است ؟ آیا می توان پارامترهای دیگری بر روی قیمت تاثیرگذار دانست ؟ باید اشاره داشت که یکی از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار ، مدل و طرح است که معمار و طراح برای ساختمان شما در نظر گرفته است .

فرم ارسال نظر