انواع سنگ تراورتن با عکس

انواع سنگ تراورتن با عکس

سنگ های تراورتن با توجه به مکان های متفاوت از نظر موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی از نظر رنگ و خصوصیات ذاتی با یکدیگر متفاوت می باشند . در این بخش سعی خواهیم کرد تا به انواع سنگ تراورتن با عکس مرتبط با آن بپردازیم.

همین تفاوت در بین انواع سنگ های تراورتن موجب شده تا سنگ تراورتن بری بسیاری از ساختمان ها رایج گردد و همچنین توانست همزمان با استفاده از این تنوع در رنگ برای نما ساختمان طرح ها و الگوهای متفاوتی را پیاده سازی کرد.

ما نیز در جهت پوشش سلیقه مشتریان خود سعی کردیم تا به تولید انواع سنگ تراورتن سفید و همچنین تراورتن کرم بپردازیم تا توانسته باشیم گامی بزرگ در جهت رفاه حال خریداران سنگ تراورتن در ایران برداشته باشیم.

توجه داشته باشید که سنگ های تراورتن معمولا از ته نشین شدن رسوبات چشمه های آبگرم و یا ته نشین شدن رسوبات در غارها پدیدار شده اند و به اندازه ای که املاح موجود در مواد تشکیل دهند تراورتن کم تر باشد به همان روال نیز رنگ آن  نیز مایل به سفیدی خواهد شد. این سنگ ها به دلیل وجود حفره هایی که در سطح سنگ با خود به همراه دارند موجب شده تا از دوام و چسبندگی فوق العاده ای برخوردرا باشند . اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد انواع سنگ تراورتن هستید با ما در تماس باشید.

سنگبری مرجان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر به تولید وفرآوری سنگ تراورتن می پردازد و آمادگی معرفی انواع سنگ تراورتن با عکس را به کلیه خریداران در شهرهای اصفهان ، تهران و شیراز و همچنین سایر شهرهای ایران می باشد.

فرم ارسال نظرجهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید