نمای ساختمان با سنگ تراورتن کرم

نمای ساختمان با سنگ تراورتن کرم

سنگ نمای تراورتن کرم خوب دارای چه مشخصاتی می باشد و باید در هنگام انتخاب سنگ مناسب برای این بخش به ماوردی توجه کنید و همواره سوالات بی شماری برای طراحان و معماران جهت انتخاب نمای ساختمان با سنگ تراورتن کرم وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. 

قطعا برای شما نیز پیش آمده است که در هنگام قدم زدن در خیابان های شهر به نماهای طراحی شده با انواع سنگ تراورتن کرم برخورد کرده اید و مجذوب زیبایی آن شده اید . و این نشانگر اهمیت نمای ساختمان و به عنوان مهمترین پارامتر جذب کننده مخاطبین به هنگام برخورد اولیه با یک ساختمان می باشد که می تواند تا حد زیادی در انتخاب ساختمان توسط خریدار تاثیر گذار باشد.

نمای ساختمان مشابه یک لباس فاخر برای ساختمان عمل می کند و این زیبایی چشم نواز باعث خواهد شد تا مشابه یک لباس فاخر بر تن یک ساختمان چشم نوازی و خودنمایی کند و تا حدودی عاملی تاثیر گذار در شناخته شدن و معروفیت ساختمان در یک شهر خواهد گردید .

از جمله مزایایی که با انتخاب سنگ برای طراح پدیدار می گردد می توان به عدم پیروی کردن آن از استاندارد مشخص و تنوع رنگ و جنسیت و طرح را می توان به عنوان مهمترین پارامترهای تاثیر گذار مطرح کرد . یکی از سنگ های پرکاربرد جهت استفاده در نمای ساختمان ، سنگ تراورتن می باشد و در بررسی مرحله به مرحله انواع سنگ های تراورتن در این بخش به بررسی تراورتن کرم خواهیم پرداخت.

از جمله انواع سنگ های تراورتن کرم با کیفیت که جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان مطرح می باشند می توان به انواع سنگ های تراورتن عباس آباد ، حاجی آباد ، دره بخاری و ... اشاره کرد که در این بین می توان تراورتن عباس آباد را نسب به سایر سنگ های تراورتن پرکاربردتر در نظر گرفت.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر جهت انتخاب سنگ تراورتن کرم مناسب جهت استفاده در نمای ساختمان در شهرهای اصفهان ، تهران و شیراز و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظرجهت فروش ویژه تراورتن عباس آباد تماس بگیرید